INFOLINIA 505 505 847

Chłodnictwo Łódź

Sklep Internetowy TRAMONTANA

Hurtownia Klimatyzacji, Chłodnictwa Wentylacji

Jesteśmy dystrybutorem wielu marek klimatyzacji. Zaopatrujemy firmy wykonawcze w urządzenia, narzędzia i akcesoria stosowane w chłodnictwie, klimatyzacji i wentylacji. W naszej ofercie posiadamy produkty wszystkich liczących się światowych producentów podzespołów. Naszym atutem jest krótki czas reakcji, niezbędną wiedza merytoryczna i doświadczenie w zakresie doboru elementów instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

 

W naszej hurtowni każdy może znaleźć dla siebie w pełni komfortowe i nowoczesne systemy chłodnicze. Dzięki takiemu sprzętowi można schłodzić dosłownie wszystko, a jednocześnie wybrać rozwiązania energooszczędne, funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą w tym zakresie. Proponujemy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, który może pochwalić się najlepszymi parametrami i doskonałą funkcjonalnością. Stawiamy na najbardziej renomowanych i cenionych producentów, bo wiemy, że w chłodnictwie jakość i niezawodność to najważniejsze czynniki. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i służymy pomocą w wyborze najlepszych systemów chłodniczych. Nasze chłodnictwo Łódź to najlepszy wybór w branży, dlatego warto zapoznać się z ofertą naszej hurtowni.


Oferujemy wysokiej jakości sprzęt chłodniczy. U nas można się kompleksowo zaopatrzyć we wszystkie niezbędne elementy, wybierając to, co potrzebne w danym momencie. Przede wszystkim oferujemy nowoczesne i wydajne agregaty skraplające takich producentów jak Electrolux, L'unite Hermetique, Embraco Aspera, a także Dorin. W naszej ofercie akcesoriów można z kolei znaleźć różnego rodzaju oleje, rolety, taśmy izolacyjne, a także termometry, gazy techniczne czy lut. Za pomocą takich części można dokonać szybkiego i sprawnego montażu poszczególnych elementów. W asortymencie naszej hurtowni znajdują się również takie urządzenia jak nowoczesne chłodnice, komponenty elektryczne i chłodnicze, a także miedź chłodnicza czy skraplacze. Naszym klientom proponujemy także silniki wentylatorów, systemy automatyczne oraz wysokiej jakości sprężarki i wentylatory. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się także niezawodne zespoły sprężarkowe, a więc wszystko, co potrzebne, by zapewnić sobie efektywny system chłodniczy.


Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w zakresie nowoczesnych urządzeń chłodniczych. Nasze chłodnictwo Łódź to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i efektywności. Oferujemy nowoczesne urządzenia, najbardziej renomowanych i cenionych producentów, zapewniając tym samym  naszym klientom największą satysfakcję z wykonanych zakupów.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.