INFOLINIA 505 505 847

Wentylacja Łódź

Sklep Internetowy TRAMONTANA

Hurtownia Klimatyzacji, Chłodnictwa Wentylacji

Jesteśmy dystrybutorem wielu marek klimatyzacji. Zaopatrujemy firmy wykonawcze w urządzenia, narzędzia i akcesoria stosowane w chłodnictwie, klimatyzacji i wentylacji. W naszej ofercie posiadamy produkty wszystkich liczących się światowych producentów podzespołów. Naszym atutem jest krótki czas reakcji, niezbędną wiedza merytoryczna i doświadczenie w zakresie doboru elementów instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

 

Sprawnie działający system wentylacyjny to gwarancja komfortu i wygody w każdym pomieszczeniu. Jednocześnie jest to sprawa bezpieczeństwa, więc warto zadbać o jak najlepsze instalacje w tym zakresie. Nasza hurtownia oferuje najwyższej klasy sprzęt wentylacyjny, który idealnie nadaje się do każdego pomieszczenia w mieszkaniu, domu, biurze, zakładzie pracy czy też w szkołach i innych nieruchomościach. Zapewniamy także profesjonalne wsparcie doradcze i techniczne. Zawsze można się z nami skontaktować, a nasi specjaliści doradzą w wyborze najlepszego systemu wentylacyjnego.

 

W ramach naszej oferty przedstawiamy wysokiej jakości sprzęt wentylacyjny, który zapewni komfort w każdym pomieszczeniu. Wśród naszych propozycji znajdują się systemy automatyczne, dzięki którym można regulować ustawienia, a także przydatne termostaty czy sygnalizatory różnicy ciśnień. Oprócz tego oferujemy nowoczesne centrale wentylacyjne renomowanych producentów takich jak: Bartosz, Hestor, Salda. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów, w tym między innymi: akcesoria montażowe, złączki, anemostaty, taśmy, dysze, zaślepki i wiele innych niezbędnych elementów do wygodnego i sprawnego montażu urządzeń wentylacyjnych. Nasza oferta w zakresie wentylacji to również kasety filtracyjne, komponenty elektryczne, czy też kurtyny powietrzne. Oferujemy także nowoczesne i funkcjonalne nagrzewnice oraz specjalne wentylatory takich firm jak Harmann, Salda, Vents czy Venture. Oferujemy naszym odbiorcom wysokiej jakości urządzenia i akcesoria wentylacyjne, dzięki którym można zapewnić sobie większy komfort w każdym pomieszczeniu. Wszystkie nasze produkty odznaczają się najlepszymi parametrami technicznymi, są nowoczesne i funkcjonalne. Jednocześnie dostępne są w naszej hurtowni w korzystnej cenie i nie trzeba na nie długo czekać. Wystarczy złożyć zamówienie i cieszyć się nową jakością, jeśli chodzi o wentylację w pomieszczeniach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą w tym zakresie, dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta. Nasza wentylacja Łódź to najlepsza jakość w przystępnej cenie. Zapraszamy do naszej hurtowni.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.